تاریخ: ۳:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
کد هدیه تولد همراه اول

کد هدیه تولد همراه اول هدیه تولد مشترکین گرامی همراه اول می توانند در روز تولدشان ۲۴ ساعت مکالمه رایگان داخل شبکه از همراه اول هدیه بگیرند! نحوه دریافت هدیه هدیه تولد بر روی دو سامانه جامع خدمات همراه اول (کد *۱۰# و پیامک به ۹۸۱۰+)، با کد ۴۱ به کلیه مشترکین دائمی و اعتباری […]

کد هدیه تولد همراه اول

هدیه تولد

مشترکین گرامی همراه اول می توانند در روز تولدشان ۲۴ ساعت مکالمه رایگان داخل شبکه از همراه اول هدیه بگیرند!
نحوه دریافت هدیه
هدیه تولد بر روی دو سامانه جامع خدمات همراه اول (کد *۱۰# و پیامک به ۹۸۱۰+)، با کد ۴۱ به کلیه مشترکین دائمی و اعتباری ارائه می ­شود. کدهای دستوری جهت برخورداری از این سرویس در جدول زیر خلاصه شده است:
نحوه دریافت هدیه
درخواست
کد *۱۰#
پیامک به ۹۸۱۰+
فعال‏سازی هدیه تولد
*۱۰*۴۱۱#
۴۱۱
دریافت راهنما
*۱۰*۴۱۹#
۴۱۹
مشترکین برای دریافت هدیه می­ بایست در روز تولدشان عدد ۴۱۱ را به سرشماره پیامکی ۹۸۱۰+بفرستند یا کد *۱۰*۴۱۱# را شماره ­گیری کنند.
همچنین امکان دریافت راهنمای هدیه، و بررسی روز تولد ثبت شده در سیستم، با ارسال عدد ۴۱۹ به سرشماره پیامکی ۹۸۱۰+ یا شماره ­گیری کد *۱۰*۴۱۹#امکان­پذیر است.
قوانین کلی
· بسته هدیه تولد به کلیه مالکین سیم کارت های دائمی (به جز مشترکین دارای شرایط خاص و با بدهی معوقه) و اعتباری (به جز مشترکین با وضعیت قطع یک طرفه و دوطرفه و سلب امتیاز) ارائه می شود. همچنین مشترکین حقوقی امکان دریافت این هدیه را ندارند.
· مالکین سیم کارت های دائمی و اعتباری، می بایست در روز تولد خود کددستوری مربوط به فعال سازی بسته هدیه مکالمه را شماره گیری کنند. به عبارت دیگر درخواست هایی که قبل از ساعت ۰۰:۰۰ و بعد از ساعت ۲۳:۵۹ تاریخ تولد ارسال شوند، مورد قبول قرار نمی گیرند.
· بسته هدیه مکالمه تا ۲۴ ساعت پس از فعال سازی توسط مشترک معتبر خواهد بود. به بیان دیگر با دریافت این بسته کلیه مکالمات درون شبکه مشترک تا ۲۴ ساعت پس از زمان فعال سازی، رایگان خواهد بود.
· به طور مثال مشترکی که در ساعت ۱۰:۲۱ دقیقه روز تولد خود اقدام به فعال سازی بسته هدیه نماید، می تواند تا ساعت ۱۰:۲۱ روز بعد مکالمات درون شبکه رایگان داشته باشد.