گروه: بازار
تاریخ: ۱۶:۰۶ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
کاهش نرخ دلار و رشد قیمت سکه در بازار آزاد

به گزارش خرید بلیط هواپیما به نقل از خبرنگار اقتصادی ایرنا، در معاملات امروز، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۲۰ هزار ریال افزایش ۱۴ میلیون و ۳۶۰ هزار ریال فروخته شد اما هر نیم سکه با ۱۰ هزار ریال افت ۷ میلیون و ۱۷۰ هزار ریال عرضه شد.همچنین هر ربع سکه […]

به گزارش خرید بلیط هواپیما به نقل از خبرنگار اقتصادی ایرنا، در معاملات امروز، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۲۰ هزار ریال افزایش ۱۴ میلیون و ۳۶۰ هزار ریال فروخته شد اما هر نیم سکه با ۱۰ هزار ریال افت ۷ میلیون و ۱۷۰ هزار ریال عرضه شد.
همچنین هر ربع سکه با ۱۰ هزار ریال کاهش ۴ میلیون و ۱۳۰ هزار ریال در ویترین طلافروشی ها قرار گرفت اما سکه گرمی ۱۰هزار ریال رشد کرد و ۲ میلیون و ۷۹۰ هزار ریال فروخته شد.
در بازارهای جهانی قیمت هر اونس طلا ۴ دلار و ۱۹ سنت ریزش داشت و یک هزار و ۳۱۵ ریال و ۱۰ سنت قیمت گذاری شد و هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار ایران با ۳ هزار و ۹۲۰ ریال عقبگرد یک میلیون و ۳۶۸ هزار و ۳۴۰ ریال به فروش رفت.

**تغییرات بازار ارز
در بازار ارز آزاد، امروز هر دلار آمریکا ۱۲۰ ریال کاهش داشت و ۴۳ هزار و ۸۳۰ ریال به فروش رفت اما هر یورو با رشد ۳۰ ریالی ۵۳ هزار و ۴۳۰ ریال و پوند انگلیس با ۶۰ ریال رشد ۶۰ هزار و ۱۱۰ ریال عرضه شد؛ هر درهم امارات نیز با ۱۰ ریال افزایش ۱۱ هزار و ۹۵۰ ریال فروخته شد.
در سامانه نظارت ارز (سنا) نرخ هر دلار آمریکا ۴۳ هزار و ۲۴۰ ریال، یورو ۵۲ هزار و ۴۶۷ ریال و درهم امارات ۱۱ هزار و ۹۰۴ ریال اعلام شده که بیانگر میانگین قیمت فروش آنها در صرافی های مجاز سراسر کشور است.

اخبار اقتصادی ایرنا در تلگرام: IRNAeco
اقتصام*۲۰۲۵* ۶۰۷۵
خبرنگار: لیلا جودی* انتشار: زهرا هجینی نژاد