گروه: بازار
تاریخ: ۱۵:۴۷ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
طرح تبدیل ساحل سورو به پیاده راه آماده اجراست

به گزارش خرید بلیط هواپیما به نقل از ایرنا روح الله مرادی زاده روز سه شنبه در یک نشست خبری افزود: همچنین از پارک کپشکن تا پلاژ بانوان یک مسیربرای رفت و برگشت خودروها در نظر گرفته می شود و بقیه آن به پیاده راه تبدیل خواهد شد.وی اضافه کرد: احداث یک باب سالن ورزشی […]

به گزارش خرید بلیط هواپیما به نقل از ایرنا روح الله مرادی زاده روز سه شنبه در یک نشست خبری افزود: همچنین از پارک کپشکن تا پلاژ بانوان یک مسیربرای رفت و برگشت خودروها در نظر گرفته می شود و بقیه آن به پیاده راه تبدیل خواهد شد.
وی اضافه کرد: احداث یک باب سالن ورزشی سرپوشیده ویژه بانوان در محله الشهدا نیز در مراحل پایانی است که تا یک ماه آینده به مناسبت دهه فجر به بهره برداری می رسد.
*بدهی ۱۸۰میلیارد ریالی نهادهای دولتی به شهرداری منطقه سه
مرادی زاده اجرای طرح های عمرانی و خدمات شهری را مستلزم همکاری مردم و اداره های دولتی و سایر نهادها دانست وازمدیران دستگاه های دولتی خواست نسبت به پرداخت حق وحقوق شهرداری اقدام کنند.
شهردار منطقه سه بندرعباس اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان را یکی از بدهکاران اصلی این مجموعه دانست که ۱۸ماه پیگیری در سطوح مختلف برای وصول بدهی ۶۰میلیارد ریالی آن تاکنون بی نتیجه مانده است.
وی اضافه کرد: یکی دیگر از مراجع دولتی نیز ۱۲۰میلیارد ریال به شهرداری منطقه سه بدهکار است و نیروی دریایی ارتش نیز تاکنون برای بیمارستان درحال احداث خود پروانه ساختمانی نگرفته است.
مرادی زاده اعتبار سال ۹۶شهرداری منطقه سه را ۸۰۰میلیارد ریال اعلام کرد که ۴۲۹میلیارد ریال آن صرف امور عمرانی و ۳۷۱میلیارد ریال در امور جاری هزینه می شود.
*کاشت نارگیل و نخل در ورودی های بندرعباس
این مسئول امور شهری بازگشایی معابر در محله های سید‌کامل، پشت ‌شهر و سورو و زیباسازی ورودی های شهر بندرعباس از بلوار راه آهن و اسکله شهید باهنر را از برنامه های سال آینده شهرداری منطقه سه اعلام کرد.
به گفته مرادی زاده کاشت درخت نخل و نارگیل در مسیری به طول سه کیلومتر بخشی از طرح زیباسازی ورودی های بندرعباس است.
*فلافل فروشی های خیابان ۲۲بهمن شناسنامه دار می شوند
وی همچنین از برنامه شهرداری منطقه سه برای سامان دهی حدود ۶۰ دکه فلافل فروشی در خیابان ۲۲بهمن بندرعباس خبر داد و اضافه کرد: در این طرح دکه های کنونی جمع آوری می شود وکانکس های یک شکل در اختیار فروشندگان فلافل قرار گرفته و برای تمامی آنها شناسنامه صادر می شود.
مرادی زاده واگذاری قانونی آب و برق و نظارت بهداشتی بر این فلافل فروشی ها را از مزیت های اجرای این طرح معرفی کرد.
*۴۰۰میلیون ریال هزینه روزانه جمع آوری زباله
شهردار منطقه سه در تشریح فعالیت های خدمات شهری در محدوده مدیریتی خود اظهار داشت: روزانه ۴۰۰میلیون ریال برای جمع آوری زباله های منطقه هزینه می شود و ۳۸۵نفر امور تنظیف این منطقه را انجام می دهند.
مرادی زاده ادامه داد: روزانه ۸۵۰سرویس نخاله و شاخ و برگ جمع آوری می شود و از اداره های دولتی نیز انتظار می رود در این زمینه همکاری بیشتری داشته باشند و نخاله های ساختمانی خود را در محل تعیین شده که به رایگان در اختیار آنها قرار گرفته تخلیه کنند.
۲۰۹۴ /۶۰۴۸
خبرنگار:هومن محمدکرمی ** انتشار : خلیل تنیده

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.com