تاریخ: ۱۳:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
وکالت شغلی بسیار با اهمیت و مشکل است

به گزارش خرید بلیط هواپیما به نقل از    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه  ؛ آیت الله مصطفی علما  نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه  امروز پنجشنبه در نشست با اعضای هیئت مدیره وکلای استان کرمانشاه گفت: وکالت شغلی بسیار با اهمیت و مشکل است چرا که نیازمند دقت بالا، کوشش و تلاش و ظرافت در کار است. […]

به گزارش خرید بلیط هواپیما به نقل از    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه  ؛ آیت الله مصطفی علما  نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه  امروز پنجشنبه در نشست با اعضای هیئت مدیره وکلای استان کرمانشاه گفت: وکالت شغلی بسیار با اهمیت و مشکل است چرا که نیازمند دقت بالا، کوشش و تلاش و ظرافت در کار است.

وی افزود: مهمترین موضوع در چنین مشاغل سختی این است که انسان هر لحظه به فکر ادای تکلیف و وظیفه خود باشد و تفکر خدمت به مردم و خداوند را پشتوانه همه کارهای خود قرار دهد و در چنین صورتی است که انسان هرگز شکست نخواهد خورد.

این مسئول گفت: امام خمینی (ره) از همان سال ۴۲ همواره می فرمود که ما موظف به انجام تکلیف هستیم و نتیجه دست خداوند است و حتی در دفاع مقدس نیر می فرمودند ما باید به تکلیف خود عمل کنیم چرا که شکست و پیروزی هر جنگی در دست خداوند است.

وی گفت: وکیل نیز اگر با این تفکر خدمت به مردم و خداوند و تلاش برای احیای حق، انجام تکلیف کند قطعا بهترین نتیجه را برای خود به ارمغان خواهد آورد.