گروه: بازار
تاریخ: ۱۳:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
مالکیت زمین‌های حاشیه شهر مشهد مشخص نیست

به گزارش خرید بلیط هواپیما به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛ محمدرضا اخوان عبداللهیان  افزود: خرید و فروش‌های قول‌نامه‌ای معضل اصلی زمین‌های حاشیه شهر مشهد جهت خدمات‌رسانی و نظارت بر ساخت و ساز آن‌ها است. وی گفت: مالکیت زمین‌های حاشیه شهر مشهد مشخص نبوده و اکثر خرید و فروش‌های آن‌ها […]

مالکیت زمین‌های حاشیه شهر مشهد مشخص نیستبه گزارش خرید بلیط هواپیما به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛ محمدرضا اخوان عبداللهیان  افزود: خرید و فروش‌های قول‌نامه‌ای معضل اصلی زمین‌های حاشیه شهر مشهد جهت خدمات‌رسانی و نظارت بر ساخت و ساز آن‌ها است.
وی گفت: مالکیت زمین‌های حاشیه شهر مشهد مشخص نبوده و اکثر خرید و فروش‌های آن‌ها به صورت قولنامه‌ای انجام می‌شود.
وی افزود: نخستین گام برای بهبود وضعیت حاشیه شهر مشهد این است که تکلیف مالکیت زمین‌ها را مشخص کرده و برای آن‌ها سند صادر کرد تا بعد از آن بتوان به صورت قانونی خدمات‌رسانی و نظارت بر ساخت و ساز‌های آن‌ها را مورد نظارت قرار داد.

محمدرضا اخوان عبداللهیان  با اشاره به ساخت پروژه‌های اجرایی در حاشیه شهر مشهد گفت: اقداماتی برای بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری در حال انجام است تا بتوان میزان برخورداری مردم این مناطق را بالا برد.