تاریخ: ۱۳:۴۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
«راهپیمایی ضدآمریکایی» در پاسخ به مواضع اخیر ترامپ برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامرضا قندهاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان با اشاره به سخنان رئیس‌جمهور آمریکا اظهار داشت: با توجه به سخنان اخیر ترامپ علیه جمهوری اسلامی ایرانپس از برگزاری نماز جمعه  در سراسر استان سمنان برگزار می‌شود. وی بابیان اینکه اظهارات ترامپ درباره قدس و اقدامات رژیم صهیونیستی سخنانی احمقانه است تصریح کرد: این […]

حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامرضا قندهاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان با اشاره به سخنان رئیس‌جمهور آمریکا اظهار داشت: با توجه به سخنان اخیر ترامپ علیه جمهوری اسلامی ایرانپس از برگزاری نماز جمعه  در سراسر استان سمنان برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه اظهارات ترامپ درباره قدس و اقدامات رژیم صهیونیستی سخنانی احمقانه است تصریح کرد: این راهپیمایی در بیش از یک هزار نقطه در استان سمنان برگزار می‌شود و عموم مردم ولایت مدار می‌توانند برای پاسخگویی به این سخنان در راهپیمایی مشارکت داشته باشند.

رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: این راهپیمایی باهدف حمایت از مردم مظلوم فلسطین و ایستادگی در مقابل دشمنان اسلام برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر لزوم حضور و مشارکت آحاد مردم در این راهپیمایی یادآور شد: آمریکا باید بداند که ملت ایران از آرمان‌ها و عقاید اسلامی خود کوتاه نمی‌آیند و پاسخ دندان‌شکنی به دولت آمریکا به‌ویژه رئیس‌جمهور نالایق این کشور می‌دهند.