گروه: بلیط
تاریخ: ۱۳:۲۸ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
دومین جشنواره تئاتر انگلیسی در بوشهر آغاز به کار کرد

به گزارش خرید بلیط هواپیما به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر،  با حضور هشت نمایش دومین جشنواره تئاتر انگلیسی در بوشهر از امروز به مدت دو روز در پلاتوهای استاد امیری و استاد صغیری آغاز به کار کرد. نمایش‌های رومئو و ژولیت به کارگردانی زهرا کشاورز ، تشیع جنازه ریچارد فیشر به کارگردان غزل […]

دومین جشنواره تئاتر انگلیسی در بوشهر آغاز به کار کردبه گزارش خرید بلیط هواپیما به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر،  با حضور هشت نمایش دومین جشنواره تئاتر انگلیسی در بوشهر از امروز به مدت دو روز در پلاتوهای استاد امیری و استاد صغیری آغاز به کار کرد.

نمایش‌های رومئو و ژولیت به کارگردانی زهرا کشاورز ، تشیع جنازه ریچارد فیشر به کارگردان غزل بهزادی، سیرک بزرگ به نویسندگی و کارگردانی سهیل عرب، این زن تنهاست به نویسندگی غلامرضا خضری و کارگردانی مینا حیدری امروز در پلاتو استاد صغیری به معرض نمایش در می‌آیند.

نمایش‌های گردآفرید به کارگردانی درنا همتی، شنل قرمزی به کارگردانی سهیل عرب، در انتظار گودو به کارگردانی هامون حسینی و کلوپاترا به کارگردانی بختیاری آزاد فردا جمعه در پلاتو استاد امیری نمایش داده می‌شود و از بعد از ظهر جمعه نیز مراسم پایانی و تقدیر از برگزیدگان انجام می‌شود.