تاریخ: ۱۷:۴۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
تظاهرات فلسطینیان در بیت‌ لحم به خشونت کشیده شد

به گزارش خرید بلیط هواپیما به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پرس تی وی، فلسطینیان معترض به تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای انتقال سفارت این کشور به قدس اشغالی، در خیابان‌های شهر بیت لحم تظاهرات کردند.   به دنبال اعلام تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای انتقال سفارت این کشور به […]

به گزارش خرید بلیط هواپیما به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پرس تی وی، فلسطینیان معترض به تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای انتقال سفارت این کشور به قدس اشغالی، در خیابان‌های شهر بیت لحم تظاهرات کردند.  

به دنبال اعلام تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای انتقال سفارت این کشور به قدس، صد‌ها فلسطینی در شهر بیت لحم به خیابان‌ها ریختند و به سوی نظامیان اسرائیلی سنگ پرتاب کردند.

برخی معترضان نیز لاستیک‌های خودرو‌ها را در خیابان به آتش کشیدند. سربازان رژیم صهیونیستی نیز کوشیدند با شلیک گاز اشک آور، تظاهرکنندگان را پراکنده کنند.  

به گزارش خرید بلیط هواپیما به نقل از   المیادین، نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی همه راه‌های بین بیت ایل و رام الله را بسته‌اند.

رهبران فلسطین از همه مسلمانان و کشور‌های عرب خواسته‌اند که مخالفت خود را با اقدام اخیر آمریکا که از نظر آنها، اعلام جنگ علیه همه فلسطینیان است، اعلام کنند.