تاریخ: ۱۶:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
ترامپ ملعون بداند که ما از قدس از آن ماست/ دانشجویان به دنبال آرمان گرایی علمی و معنوی باشند

به گزارش خرید بلیط هواپیما به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده امروز در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در میاندوآب با اشاره به وظایف دانشجویان اظهار کرد: دانشجویان دو وظیفه مهم و حساس دارند که باید در راستای تحقق آن کوشش کنند. امام […]

به گزارش خرید بلیط هواپیما به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده امروز در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در میاندوآب با اشاره به وظایف دانشجویان اظهار کرد: دانشجویان دو وظیفه مهم و حساس دارند که باید در راستای تحقق آن کوشش کنند.

امام جمعه میاندوآب آرمانگرایی علمی را نخستین وظیفه دانشجویان عنوان کرد و گفت: اگر بخواهیم کشور ما قله های رفیع علمی را فتح کند، چاره ای جز آموختن دانش و پیشرفت علمی نداریم.

وی با بیان اینکه امروز در دنیا همه برای پیشرفت علمی تلاش و برنامه ریزی می کنند، افزود: اگر کشوری بخواهد بر قله های رفیع علم قرار گرفته و کشورهای دیگر را تحت سلطه خود قرار دهد، باید عالمانه حرکت کرده و روز به روز بر دانش خود بیفزاید.

حسن زاده با تاکید بر اینکه باید افق های بلند را در نظر گرفت و آرمان گرایی علمی را تحقق بخشید، تصریح کرد: در این صورت است که حتی ازدواج، کار کردن و هیچ چیزی مانع درس خواندن نمی شود.

امام جمعه میاندوآب اظهار کرد: هوش جوانان ایرانی از متوسط هوش جوانان دنیا بالاتر است و باید برای کسب کرسی های علمی تلاش کرده و توانایی های خود را بالا ببرند.

وی آرمان گرایی معنوی را دیگر وظیفه دانشجویان عنوان کرد و گفت: دانشگاه و دانشجو یک نیروی سیال و متحرک است که اگر بخواهد می تواند تاثیرگذار بوده و تغییر ایجاد کند.

حسن زاده با بیان اینکه دانشجو قدرت مضاعف جوان بودن و عالم بودن را دارد، افزود: دانشجویان باید در کنار آرمان گرایی علمی به آرمان گرایی معنوی نیز توجه داشته و نشان دهند که ادامه دهنده راه کسانی هستند که شعار عدالت خواهی و استکبار ستیزی سر دادند.

امام جمعه میاندوآب تصریح کرد: دانشجو کسی است که لانه جاسوسی را تسخیر و هشت سال دفاع مقدس حماسه آفریدند و همواره پشتیبان ولی فقیه بوده و امروز هم همانگونه هستند.

وی در پایان با اشاره به دستور ترامپ برای تغییر پایتخت رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: ترامپ ملعون بداند که قدس قبله اول مسلمین بوده و ما از قدس دست بر نمی داریم.