گروه: بازار
تاریخ: ۱۳:۲۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
انهدام باند تولید کودشیمیایی تقلبی در کرمانشاه/کشف ۱۶۶ تن کود

به گزارش خرید بلیط هواپیما به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار منوچهر امان اللهی گفت: ماموران پلیس آگاهی به واسطه اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک کارگاه بزرگ تهیه و توزیع کودشیمیایی تقلبی در کنگاور باخبر شدند و رسیدگی به آن را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند. […]

به گزارش خرید بلیط هواپیما به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار منوچهر امان اللهی گفت: ماموران پلیس آگاهی به واسطه اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک کارگاه بزرگ تهیه و توزیع کودشیمیایی تقلبی در کنگاور باخبر شدند و رسیدگی به آن را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی اظهارداشت : ماموران انتظامی کنگاور در عملیاتی منسجم ۳ نفر از اعضای این باند را در زمان بارگیری کودهای شیمیایی در کارگاه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد: از کارگاه مورد نظر ۱۶۶ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم کود شیمیایی تقلبی کشف شد.

سردار امان اللهی یادآور شد: ارزش این محموله توسط کارشناسان ۲ میلیارد و ۶۳۰ میلیون ریال برآورد شده است و متهمان دستگیر شده به مراجع  قضائی تحویل شدند.

مراقب پیامک های تبلیغاتی باشید 

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه از شناسایی یک شرکت اینترنتی فروش کالا، که به بهانه برنده شدن مخاطبین اقدام به فروش کالای بی کیفیت به آنها کرد، خبر داد و گفت: شهروندان مراقب پیامک های تبلیغاتی سودجویان باشند و به آنان اطمینان نکنند.  

سرهنگ “علی کریمی” افزود: شخصی در تماس با پلیس از یک مورد کلاهبرداری اینترنتی شکایت کرد و بلافاصله ماموران رسیدگی موضوع را در دست بررسی قرار دادند.

وی عنوان کرد: پس از بررسی های لازم مشخص شد، یک شرکت فروش اینترنتی با ارسال پیامک و تماس تلفنی با مخاطبین، اعلام می کند که خط تلفن آنان برنده پنج میلیون ریال کالا و یک  سکه طلا شده است.

رئیس پلیس فتا اظهارداشت: این شرکت پس از چند روز، از طریق پیک خودرویی تعداد یک دستگاه مایکروویو و یک سکه طلای پارسیان به مخاطب تحویل و از آنها مبلغ ۲ میلیون ۹۸۰ هزار ریال وجه نقد دریافت می کرد.

سرهنگ کریمی با اشاره به اینکه ارزش ریالی کالای اهدایی توسط شرکت به مخاطبین بسیار کمتر از مبلغ دریافتی است، گفت: افراد فریب پیامک های تبلیغاتی سودجویان را نخورند و در صورت مشاهده موارد مشابه موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

کشف ۱۸ فقره سرقت کابل برق از یک باند 

فرمانده انتظامی شهرستان هرسین از شناسایی باند حرفه ای سرقت کابل های برق در این شهرستان و کشف ۱۸ فقره این نوع سرقت خبر داد.  

سرهنگ “همتعلی شکری” در باره گفت: ماموران پلیس آگاهی به دنبال جستجو برای پیدا کردن عوامل سرقت سیم های برق، از دست داشتن یک سارق تازه دستگیر شده زندانی در این سرقت ها با خبر شدند.

وی با بیان اینکه پس از هماهنگی با دستگاه قضایی متهم مورد نظر به منظور انجام تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت، اظهارداشت: متهم در بازجویی های به عمل آمده به ۱۸ فقره سرقت کابل برق با همکاری فردی دیگر معترف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان هرسین افزود: دیگر متهم این پرونده نیز دستگیر و به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

سرهنگ شکری عنوان کرد: نیروی انتظامی حافظ جان و مال مردم است و با تمام توان و اتخاذ تدابیر مناسب خواهد کوشید تا از وقوع سرقت ها در سطح شهرستان بکاهد.